Boisz się, że zaginie bagaż? Gubisz różne rzeczy? Sprawdź to Koniecznie!


Zgubiłeś kiedyś klucze, telefon lub inne rzeczy, a może boisz się, że Twoje cenne rzeczy zaginą w podróży?

Mam dla Ciebie rozwiązanie problemu – od teraz przestań się martwić i zobaczysz jak zaginione rzeczy na lotnisku znajdują się same, albo laptop zapomniany z kawiarni wraca do Ciebie… w mniej niż dobę!

To co chciałbym Ci przedstawić zabezpiecza Twoje rzeczy, pomaga je znaleźć oraz identyfikuje je dzięki indywidualnemu numerowi.

Przedstawiam brelOK24 – chodź jest to jedna z kilku tego typu usług jest ona maksymalnie przystosowana do osób aktywnych i podróżujących, ale przede wszystkim tania (aż 10zł!)

W sumie to mój brelOK przyszedł do mnie z przypadku, czytam opinie o nim w internacie i jestem szczerze powiedziawszy zadowolony.

Jeżeli zgubisz klucze i ktoś je znajdzie to zainteresowany nagrodą dla znalazcy chętniej je odda, jeżeli zostawisz coś w sklepie to również obsługa lub klienci będą mogli Tobie oddać te rzeczy, a jeśli zaginie Tobie bagaż obsługa lotniska szybciej Cie odnajdzie.

Wystarczą trzy szybkie kroki – zakup pakietu breloczków (9,99 zł), aktywacja ich i tylko się modlić, oby nigdy się nie przydały 🙂

BrelOK24 – co zrobić gdy znajdziesz ?

W sumie, aby odebrać nagrodę gwarantowaną wystarczy wejść na stronę podaną na nim (lub kliknąć w link na końcu artykułu), ewentualnie zadzwonić na numer infolinii 412 412 413 (Tel Stacjonarny)

Ważne! Znalazca nigdy nie pozna Twoich danych.

Wejdź na Stronę brelOK24

Jeden Komentarz

Napisz Komentarz! Co 10 komentarz wygrywa doładowanie 10zł do Polskich sieci komórkowych Szczegóły