W Dubaju Lamborghini do mieszkania gratis


Od roku 2000 Dubaj bije wszelkiego rodzaju światowe rankingi pod względem przepychu oraz bogactwa zarówno naturalnego jak i gospodarczego. Jego głównym źródłem dochodu jest ropa, która zapewnia coroczne wpływy na poziomie siedemdziesięciu procent w skali całego budżetu państwa.

Siłę gospodarczą Dubaju oprócz złóż ropy budują również imigranci którzy emigrują licznie z Indii, w poszukiwaniu pracy. Często podejmują się oni prac w absurdalnych warunkach za śmiesznie niską cenę.

Aktualnie rząd Dubaju zachęca wszystkich do aktywnego rozwijania gałęzi turystyki, w celu zabezpieczenia się przed katastrofą finansową w przypadku wyeksploatowania złóż ropy. Rozbudowa infrastruktury rozpoczęła się od tworzenia licznych hoteli oraz zaplecza gastronomicznego a zakończyła się na budowie sztucznych jezior wraz z plażami.

Miasto to kojarzone jest również z niezwykłą architekturą, większość projektów nieruchomości różni się od tych spotykanych na co dzień. W Dubaju nikogo już nie dziwi stworzony fragment plaży na dachu wieżowca, lub dziesięciopiętrowy podziemny parking.
Niekiedy developerzy zachęcają do zakupu mieszkań w Dubaju ciekawymi promocjami. Jedną z nich może poszczycić się firma Damac Properties, która zaoferowała prezent do każdej sprzedanej przez firmę nieruchomości. Niespodzianką okazało się auto sportowe typu Lamborghini Aventador.


Jeden Komentarz

Napisz Komentarz! Co 10 komentarz wygrywa doładowanie 10zł do Polskich sieci komórkowych Szczegóły