Boisz się, że zaginie bagaż? Gubisz różne rzeczy? Sprawdź to Koniecznie!


Zgubiłeś kiedyś klucze, telefon lub inne rzeczy, a może boisz się, że Twoje cenne rzeczy zaginą w podróży?

Mam dla Ciebie rozwiązanie problemu – od teraz przestań się martwić i zobaczysz jak zaginione rzeczy na lotnisku znajdują się same, albo laptop zapomniany z kawiarni wraca do Ciebie… w mniej niż dobę!

To co chciałbym Ci przedstawić zabezpiecza Twoje rzeczy, pomaga je znaleźć oraz identyfikuje je dzięki indywidualnemu numerowi.

Przedstawiam brelOK24 – chodź jest to jedna z kilku tego typu usług jest ona maksymalnie przystosowana do osób aktywnych i podróżujących, ale przede wszystkim tania (aż 10zł!)

W sumie to mój brelOK przyszedł do mnie z przypadku, czytam opinie o nim w internacie i jestem szczerze powiedziawszy zadowolony.

Jeżeli zgubisz klucze i ktoś je znajdzie to zainteresowany nagrodą dla znalazcy chętniej je odda, jeżeli zostawisz coś w sklepie to również obsługa lub klienci będą mogli Tobie oddać te rzeczy, a jeśli zaginie Tobie bagaż obsługa lotniska szybciej Cie odnajdzie.

Wystarczą trzy szybkie kroki – zakup pakietu breloczków (9,99 zł), aktywacja ich i tylko się modlić, oby nigdy się nie przydały 🙂

BrelOK24 – co zrobić gdy znajdziesz ?

W sumie, aby odebrać nagrodę gwarantowaną wystarczy wejść na stronę podaną na nim (lub kliknąć w link na końcu artykułu), ewentualnie zadzwonić na numer infolinii 412 412 413 (Tel Stacjonarny)

Ważne! Znalazca nigdy nie pozna Twoich danych.

Wejdź na Stronę brelOK24

Jeden Komentarz