Yodeyma i wielkie zaskoczenie (Zamów Swoją Próbkę)


Jakiś czas temu otrzymałem do przetestowania kosmetyki firmy Yodeyma Paris, a dokładniej zapach Aroma Man celem przetestowania i opisania wrażeń.

Każdy Zadbany Facet powinien… no właściwie nie będę wymyślał koła na nowo tylko dam głos mojemu ulubionemu blogerowi

(..)Mój pomysł na „zadbanego faceta” (…) Staram się niejako wskrzeszać klasyczną grecką koncepcję kalokagatii (καλὸς κἀγαθός kalos kagathos – piękny i mądry – w dosłownym tłumaczeniu). Innymi słowy dbanie o siebie w męskim ujęciu (…) umiejętność dobrania odpowiedniej fryzury, perfum i garnituru.

Tomasz Saweczko
Bloger - Facetem Jestem i o Siebie Dbam

Perfumy Aroma Man są tańszym odpowiednikiem znanych i lubianych perfum od Calvin Klein – Euphoria Men i szczerze powiem, że po różnych przetestowanych „zamiennikach” ten zrobił na mniej najlepsze wrażenie z uwagi na długo utrzymujący się, intensywny zapach co w przypadku innych nie było do osiągnięcia – zapach był intensywny, ale po godzinie czy dwóch już go praktycznie nie było czuć – Plus dla firmy Yodeyma za dobrą kompozycję.

Kompozycja zapachowa tego zapachu jest Szyprowo – Drzewna i nawiązuje do stylu retro, a sam zapach jest bardzo uwodzicielski podobnie jak jego droższy brat Calvin, zaś wg opisu na stronie sklepu jest to zapach o tajemniczym charakterze jednak tę tajemnicę można rozwiać zamawiając darmową próbkę perfum poniżej.

Zamów Darmową Próbkę Perfum od Yodeyma

 

Cena zapachu również nie jest wygórowana w porównaniu do Calvina – 100ml Aroma Man to koszt 90zł + koszty wysyłki, zaś koszty tak naprawdę identycznego produktu Calvina Kleina zaczyna się od 100zł za 50ml produktu.

Przejdź do Sklepu

Mateusz

P.S.
Darmowe Próbki Perfum Yodeyma można zamawiać przez limitowany czas więc śpiesz się i klilknii tutaj


Zostaw Komentarz