Rejsy Jachtem – Niezapomniany urlop na Bałtyku


Istnieje wiele form spędzania wakacji, które gwarantują pełny relaks w ciszy i spokoju, z dala od tłumów.

Podczas planowania wakacji zdecydowana większość z nas bierze pod uwagę wypoczynek nad morzem.

Zwykle dotyczy on pobytu w jednym ze znanych kurortów, które przez cały letni sezon tętnią życiem i oferują mnóstwo atrakcji.

Coraz częściej jesteśmy jednak zmęczeni takim sposobem spędzania urlopu: po pewnym czasie okazuje się on monotonny, zaś panujący wokół hałas i tłok nie pozwalają dobrze wypocząć.

Tymczasem istnieje wiele innych form spędzania wakacji, które gwarantują pełny relaks w ciszy i spokoju, z dala od tłumów.

Jedną z nich są rejsy jachtem, zapewniające odpoczynek w prywatnej przestrzeni i dające możliwość przeżycia wspaniałej przygody na pełnym morzu.

Jak spędzać czas podczas rejsu jachtem?

Jacht – Oryginalna forma turystyki

Do najpopularniejszych kierunków podróży należą: Grecja, Chorwacja, Szwecja i Dania.

Wynajem jachtów nie jest jedyną usługą, oferowaną przez firmy czarterowe. Niektóre z nich organizują również rejsy wycieczkowe – zagraniczne lub przebiegające wzdłuż polskiego wybrzeża.

Do najpopularniejszych kierunków podróży należą: Grecja, Chorwacja, Szwecja i Dania.

Pierwsza z nich – Grecja – słynie z pięknego śródziemnomorskiego klimatu, antycznych zabytków, doskonałej kuchni i wyjątkowej otwartości mieszkańców.

Chorwacja zachwyci nas niezawodną słoneczną pogodą, rozległymi plażami, zabytkową architekturą, wyrazistymi potrawami i wybornym winem.

Rejsy w tych regionach charakteryzują się urozmaiconą linią brzegową, która zapewnia wiele wspaniałych widoków.

Natomiast wybierając północny kierunek podróży, zobaczymy urokliwe duńskie miasteczka i malowniczą wyspę Bornholm, do której można dostać się jedynie za pośrednictwem drogi morskiej.

Nie można zapominać o zachwycającej Kopenhadze, tętniącej życiem i pełnej prawdziwych pereł architektury. Możemy być pewni, że każdy z tych kierunków będzie dobrym wyborem i zapewni nam wiele wspaniałych przeżyć.

Rejs wycieczkowy, a wynajem jachtu

Możemy być pewni, że morska podróż dostarczy nam wielu wspaniałych wspomnień.

Aby rozpocząć morską przygodę, musimy wybrać jedną z form podróży: samodzielne wypożyczenie jachtu lub rezerwację rejsu z gotowym programem zwiedzania.

Pierwsza opcja, czyli rejs wycieczkowy – będzie odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które chcą zaplanować urlop według indywidualnych potrzeb, określając termin i czas trwania wyjazdu.

Jeśli żaden z pasażerów nie posiada patentu żeglarskiego, wystarczy zaznaczyć opcję podróży ze skipperem, który w porozumieniu z nami ustali trasę rejsu i podpowie, które miejsca warto zobaczyć.

Możemy również zarezerwować miejsca na większym jachcie, decydując się na zorganizowany rejs wycieczkowy.

Dzięki temu będziemy mieć możliwość poznania nowych osób i spędzenia niezapomnianych chwil podczas wspólnej zabawy.

Niezależnie od tego co wybierzemy, możemy być pewni, że morska podróż dostarczy nam wielu wspaniałych wspomnień i będzie okazją do przeżycia prawdziwej przygody.


Jeden Komentarz

  1. sigma

    W tamtym roku spędzaliśmy ze znajomymi urlop na jachcie. Tyle, że nie nad morzem a na Mazurach (przeraża mnie fakt tak dużej pustej przestrzeni). Ale naprawdę polecam wszystkim taki wypoczynek.

    Odpowiedz